Чоловічі класичні замшеві черевики в асортименті Luca Maison. Купити шкіряні черевики чоловічі в інтернет магазині

Черевики чоловічі – це взуття, яке зазвичай використовується в осінньо-зимовий період, також його відрізняє висота, яка доходить до щиколотки чи трохи вище. Черевики можуть бути з утеплювачем (флісом, натуральним чи штучним хутром) чи без нього.

Чоловічі класичні замшеві  чи шкіряні черевики. Основні види:

 1. Чукка (Chukka). Це невисокі черевики, які вирізняє невелика кількість дірочок для шнурків (від 2 до 6, але зазвичай 4). Чукка – універсальне взуття, яке можна поєднувати з неформальним одягом і нестрогими костюмами. На відміну від інших різновидів взуття для чукка найпопулярнішим матеріалом виготовлення є не шкіра, а замша. Чоловічі замшеві черевики чукка зустрічаються частіше, ніж шкіряні. Замшеве взуття чудово поєднується з неформальним одягом. Але й шкіряні черевики чоловічі чукка актуальні і затребувані.
 2. Челсі (Chelseа). Черевики відрізняє наявність бокових еластичних вставок, відсутність додаткового декору і строгий зовнішній вигляд. Ці чоловічі класичні черевики частіше за все поєднуються з костюмами, добре виглядають з речами у стилі смарт-кежуал, а от із стилем спорт-кежуал не поєднуються. Плюсом челсі є відсутність шнурків, які потрібно зашнуровувати. Взувати їх досить просто, незважаючи на відсутність блискавки чи застібок.
 3. Бітл (Beatle) Різновид черевиків, придуманий культовою групою The Beatles. Формою ці шкіряні черевики чоловічі не відрізняються від челсі, але замість еластичних вставок мають зручну блискавку.
 4. Балморал (balmoral ). Власне кажучи, це черевики-оксфорди. Вони мають закриту шнурівку і офіційний вигляд. Це взуття можна взути із строгим костюмом. Є черевики чоловічі із відкритою шнурівкою, вони називаються дербі. Якщо для прикрашення цих офіційних черевиків використовувалось брогування (пробиття в шкірі ненаскрізних дірочок), то перед вами черевики броги. Чим більше дірочок в брогах, тим менш офіційними вони вважаються. Занадто прикрашені броги можна поєднувати лише з неофіційним одягом.
 5. Work boots. Неофіційні черевики, які не поєднуються з костюмами і строгими брюками. До Work boots відносяться досить високі чоловічі замшеві черевики чи шкіряні, які мають безліч дірочок для шнурків і неформальний вигляд. Такі черевики чудово виглядають з джинсами. До цього виду черевиків відносяться Timberland.

На що треба звернути увагу перш ніж купити шкіряні черевики чоловічі?

 1. Матеріал виготовлення. Шкіра – найкращий матеріал для виготовлення черевиків, але існує багато різновидів шкіри, які мають різноманітну якість і зносостійкість.
 • Свиняча шкіра. Вона м'яка, недовговічна, промокає. "Luca Maison" не виготовляє черевики з цього типу шкіри.
 • Бичача шкіра. Якщо хочете купити шкіряні черевики чоловічі, які б були жорсткі, міцні і довговічні, не промокали і коштували доступно, обирайте взуття з бичачої шкіри.
 • Коров'яча шкіра. Відрізняється від бичачої тим, що трохи м’якіша.
 • Теляча шкіра. Надзвичайно м'яка, міцна і довговічна. Чудовий варіант, якщо вирішили купити шкіряні черевики чоловічі і маєте достатній бюджет.
 • Шкіра вівці. Шкіра преміум-класу. В асортименті "Luca Maison" є моделі, виготовлені із замші вівці.
 1. Якість пошиття. Взуття бренду має рівненькі і акуратні шви, надійні застібки, довговічну фурнітуру.
 2. Якість підошви. Взутті бренду "Luca Maison" має підошву із каучуку.
 3. Утеплювач і устілка. В якості утеплювача для осінніх моделей використовуємо фліс, а для зимових - натуральне хутро. Устілка виробляється із шкіри чи з хутра вівці.

Хочете купити черевики чоловічі, але не впевнені, який розмір замовити? Телефонуйте менеджерам за номерами телефонів на сайті. Вони допоможуть визначитись з розміром і в разі потреби знімуть додаткові мірки з обраної моделі черевиків, щоб знати, що взуття вам точно підійде.