Купити туфлі чоловічі класичні шкіряні або замшеві в Luca Maison. Замшеві туфлі чоловічі купити в Україні

Купити туфлі чоловічі класичні шкіряні або замшеві в "Luca Maison"

Кажуть, диявол криється в деталях. Саме вони багато можуть сказати про чоловіка. А туфлі чоловічі - деталь, яка може доповнити образ і довести його до досконалості, або зруйнувати всі старання. Один погляд на поношені або неправильно підібрані туфлі може тут же зіпсувати все враження про людину. У чоловіка є лише один шанс справити перше враження (не важливо на кого, на ділових партнерів, роботодавця чи жінку). Якщо перше враження вдале, то вам дадуть шанс показати всі ваші сильні сторони.

Вибрати і купити туфлі чоловічі - нелегке завдання. Інколи це складніше, ніж вибрати одяг або аксесуар. Перш ніж оплачувати покупку, треба зрозуміти, для чого ви купуєте взуття, в яких випадках будете носити. Лише тоді можна обрати туфлі, які будуть «працювати» на вас. Щоб ви змогли зробити правильний вибір, треба розібратись, які бувають туфлі чоловічі класичні. Відштовхуючись від цих знань, ви зможете обрати пару для своїх потреб.

В інтернет-магазині "Luca Maison" можна купити туфлі чоловічі таких видів:

  1. Оксфорди. Це туфлі з закритою шнурівкою. Це солідне і офіційне взуття. Найофіційніші - чорні оксфорди з лакованої шкіри. Їх взувають разом із смокінгом чи фраком. Слідом по ступеню офіційності йдуть оксфорди з гладкої телячої шкіри, які поєднуються з костюмами.
  2. Дербі. Туфлі чоловічі класичні з відкритою шнурівкою. Дуже поширений вид туфель. Вважаються трохи менш офіційними, але підходять для серйозних прийомів, де уважно слідкують за дрес-кодом.
  3. Броги. Туфлі з перфорацією (а точніше сказати з брогуванням, пробиванням не наскрізних отворів в шкірі) по миску та союзці. Форма брог може бути така, як у оксфордів чи дербі. Їх головна відмінність – брогування. Броги тим офіційніші, чим скромніше на них візерунок і чим темніше їх колір. Тож якщо хочете купити туфлі чоловічі шкіряні з брогуванням, заздалегідь визначте, куди ви будете їх взувати. Якщо плануєте взувати броги на офіційні заходи, підбирайте модель з невеликою кількістю декоративних дірочок.
  4. Монки. Туфлі без шнурівки. Її заміняє пряжка. Коли на туфлях дві пряжки, то їх можуть називати дабл-монки. Це взуття не для офіційних прийомів, але купити туфлі чоловічі шкіряні з пряжками можна в офіс. Монки економлять час, адже його не потрібно витрачати на зав’язування шнурків.
  5. Лофери. Неофіційне взуття, яке відрізняється відсутністю застібок. Для офісу та ділових зустрічей краще підходять шкіряні моделі, але можна взути і туфлі чоловічі замшеві. Лофери - найкомфортніше повсякденне чоловіче взуття, яке тільки можна уявити. Найкраще за все комбінуються з речами у стилях кежуал і смарт-кежуал. Відмінно виглядають туфлі чоловічі замшеві з джинсами і укороченими брюками чінос. Це ідеальний варіант для літа, весни і теплої осені.
  6. Мокасини. Чимось цей вид туфель дуже схожий на лофери. Але мокасини відрізняє більш м’яка підошва і інколи наявність прикрас (кісточок, нашивок, пряжок). На відміну від лоферів мокасини не можуть бути частиною ділового стилю. В основному це взуття для відпочинку. В асортименті магазинів часто зустрічаються замшеві туфлі чоловічі, а купити шкіряні мокасини складніше. Враховуючи призначення мокасин, виробники випускають цей вид взуття у більш яскравих кольорах. В інтернет-магазині "Luca Maison" можна замшеві туфлі чоловічі купити життєрадісних відтінків і з цікавими принтами. Такі мокасини створюють настрій і ідеально виглядають на відпочинку.

Замшеві туфлі чоловічі купити в Україні

Великий вибір видів туфель для чоловіків в "Luca Maison" є гарантією того, що ви зможете обрати власну ідеальну пару взуття.

Якщо є питання щодо взуття чи потрібно уточнити розмір, інформацію про доставку чи оплату, телефонуйте менеджерам за номерами телефонів на сайті. Вони дадуть відповіді на питання і допоможуть вирішити проблеми.