Чоловічі сумки через плече шкіряні або сумки на пояс. Кожані сумки через плече чоловічі від Luca Maison.

Чоловічі сумки через плече шкіряні або сумки на пояс від Luca Maison

Обирати і купувати чоловічі сумки напевно ще складніше ніж жіночі. Адже чоловіки рідше ходять по магазинам чи купують аксесуари в Інтернеті. Вони не полюбляють витрачати час на шопінг, тому ретельно підходять до вибору аксесуару, сподіваючись, що він послугує якомога довше. Тому придбання незручної невідповідної сумки для чоловіка - справжня проблема.

Обираючи чоловічі сумки, визначтесь, для яких потреб купується аксесуар, наскільки офіційним він має бути і скільки речей повинен вмістити. Залежно від відповідей на ці питання, можна починати придивлятись до сумок певного виду.

-          Дипломати. Найофіційніші аксесуари для ділових зустрічей. Поєднуються з класичними туфлями оксфордами чи дербі. До дипломатів пасує лише діловий костюм.

-          Портфелі. Класичні аксесуари для офісних буднів. Це чоловічі шкіряні сумки, які ідеально підходять для перенесення документів. Поєднуються з діловим костюмом, рідко комбінуються з речами в кежуал стилі. Тож якщо в офісі немає суворого дрес-коду, то потреби купувати портфель також немає.

-          Месенджери, сумки листоноші чи просто сумки через плече чоловічі. Дуже зручна і поширена модель чоловічих сумок. В шкіряному варіанті підходить для офісних буднів. Аксесуар зручно носити незалежно від ваги, адже у нього є широкий ремінь, що регулюється по довжині. Як правило чоловічі сумки через плече шкіряні мають безліч внутрішніх кишень, петлі для ручок і олівців, різні відділення, закриваються на широкий клапан.

-          Сумки-планшети. Це також сумки через плече чоловічі, які дуже схожі на месенджери, але мають більш витягнуту по вертикалі форму. Вони трохи меншого розміру, тож вміщають не так багато речей. Це може бути як плюсом, так і мінусом. Якщо потрібно носити з собою ноутбук, то в таку сумку він не поміститься. Якщо ж ви носите з собою планшет чи книгу і пару дрібничок, то такі чоловічі сумки через плече шкіряні підійдуть якнайкраще.

-          Барсетки. Сумки, які були дуже популярні у чоловіків раніше, але втратили свою актуальність. Такі кожані сумки чоловічі мають невеличкі розміри і маленьку ручку, з сучасних гаджетів туди поміститься лише телефон.

-          Рюкзаки. Аксесуари, які раніше асоціювалися лише із школярами, а потім з бунтівними студентами, наразі набувають популярності серед ділових людей. Якщо ви вважаєте, що кожані сумки чоловічі незручні, не функціональні, в них поміщається мало речей, придбайте рюкзак. Шкіряний лаконічний рюкзак геометричної форми і костюм – це тренд, який пропагують молоді офісні робітники по всьому світу.

-          Чоловічі сумки на пояс. Молодіжний тренд останніх років. Такі аксесуари відрізняються зручністю, адже ваші руки вільні, необхідні речі завжди під рукою. а сумка знаходиться у полі зору. Така сумка не підходить для габаритних речей, але якщо ви йдете на прогулянку з друзями, то чоловічі сумки на поясідеальне рішення. З собою можна взяти все необхідне: гаманець, телефон, ключі.

Кожані сумки через плече чоловічі від Luca Maison

В інтернет-магазині "Luca Maison" можна придбати якісні чоловічі шкіряні сумки, які відрізняються функціональністю, місткістю, незважаючи на габарити, і мають класичний дизайн, який задовольнить потреби сучасного міського чоловіка.

Якщо у вас є питання про сумки "Luca Maison", телефонуйте менеджерам за номерами телефонів на сайті. Вони нададуть додаткову інформацію про товари, при необхідності зроблять детальніші фото сумки і познайомлять з функціоналом конкретної моделі.