Жіночі сумки з натуральної шкіри купити в Luca Maison. Потрібні дорожні сумки чи сумки жіночі шкіряні через плече? Вам в Luca Maison

Жіночі сумки з натуральної шкіри купити в Luca Maison

Сумки – аксесуар без якого в повсякденному житті не обійтись. Вони допомагають носити з собою важливі речі і прикрашають образ. В гардеробі жіночі сумки займають почесне місце. Навряд чи знайдеться жінка, яка обмежиться лише однією сумкою на всі випадки життя. Кажуть, що у жінки повинно бути хоча б 2 базові сумки, але для сучасних потреб цього замало. Адже існує так багато видів сумок і так багато приводів, щоб взяти їх з собою.

В інтернет-магазині "Luca Maison"можна купити жіночі сумки різних форм і розмірів, фактур, забарвлень, конструкцій і фасонів, а головне, у нас ви знайдете сумки для різноманітних цілей: для роботи, відпочинку з друзями, урочистих заходів, подорожей. В "Luca Maison" ви знайдете жіночі сумки таких видів:

  1. Повсякденні. Зручні і функціональні аксесуари. Головне для таких сумок, щоб в них уміщались всі речі, які вам потрібні. Розмір сумки безпосередньо залежить від того, скільки речей ви з собою носите. Щоб сумка пасувала до фігури, мініатюрним жінкам можна порекомендувати купити жіночі сумки невеликі чи середніх розмірів, а жінкам з пишними формами, навпаки, великі чи середніх розмірів аксесуари. Найкращий матеріал для повсякденної сумки – шкіра. Сумки жіночі шкіряні зносостійкі і здатні витримати навантаження речей, не змінивши форму і не втративши презентабельного вигляду. Серед популярних типів сумок можна виділити сумки-тоут, міські рюкзаки, сумки жіночі через плече, сумки-шопери або крос-боді.

Дизайн повсякденної сумки не накладає ніяких обмежень. Вона може бути прикрашена вишивкою, аплікацією, нашивками, бахромою. Аксесуар повинен підкреслювати індивідуальний стиль власниці. Але при цьому не потрібно забувати , що ми говорили про повсякденну, але не базову сумку. Базова повсякденна сумка не повинна бути надмірно декорована. Для неї характерна малопомітна фурнітура, відсутність прикрас, єдиний колір. Краще за все мати дві базові жіночі сумки з натуральної шкіри, купити аксесуар в світлому і темному кольорі. Не обов’язково це повинні бути чорна і біла сумки. Орієнтуйтесь при виборі аксесуару на кольори, які превалюють у гардеробі чи контрастні з ними.

  1. Ділові. Ділові сумки сприяють формуванню респектабельного і позитивного іміджу власниці. Вони повинні «розказувати» оточуючим про ваш бездоганний смак і підкреслювати видатні професійні якості. Ділові сумки коштують трохи дорожче за повсякденні, бо виробляються з найякісніших матеріалів. Зазвичай це жіночі сумки з натуральної шкіри, купити можна як сумку без декору, так і прикрашену перфорацією, декоративними строчками. Аксесуар повинен бути лаконічним. Дизайнери рекомендують віддавати перевагу сумкам середнього розміру і чіткої геометричної форми. Вони виділяють такі види сумок, як тоут, діловий портфель, клатч-папка, сумка-месенджер. Зверніть увагу на те, щоб сумки жіночі шкіряні для офісу мали жорсткі стінки. Вони захистять документи і цінний вміст сумки від зовнішніх пошкоджень, навіть якщо на зустріч доведеться їхати на метро.
  1. Вечірні. Це сумочки, які прикрашають образ для урочистого заходу. Вони мініатюрні і зазвичай слугують акцентом образу, прикрашаються стразами, паєтками, пір’ям, вишивкою чи мають незвичну форму у вигляді квітів, тварин, побутових предметів. Найпопулярніші моделі - клатчі, сумки-мінодьєри, кисети, ридикюлі.
  1. Пляжні. Вони повинні бути місткі і легкі, необов’язково із дорогих матеріалів. Популярні солом’яні сумки, сумки-мішки, але це можуть бути і сумки жіночі через плече. Головне, щоб такий аксесуар був зручним.
  1. Дорожні сумки жіночі. Це аксесуари для подорожей, які відрізняються місткістю і надійністю. В таких сумках повинно бути багато відділень і кишень, щоб зручно розмістити речі. Актуальними є дорожні саквояжі, рюкзаки, валізи, спортивні сумки. Обираючи дорожні сумки жіночі, звертайте увагу на якість матеріалу виготовлення, кріплень, блискавок, замків.

Потрібні дорожні сумки чи сумки жіночі шкіряні через плече? Все є в Luca Maison

Якщо у вас є питання щодо жіночих сумок, представлених в інтернет-магазині "Luca Maison", зателефонуйте менеджерам за номерами телефонів на сайті. Вони завжди на зв’язку, готові надати додаткову інформацію про товар і допомогти з вибором чи замовленням.