Купити брендові шкіряні чоботи жіночі від Luca Maison

Купити брендові шкіряні чоботи жіночі від "Luca Maison"

Чоботи – основне взуття українців з давніх часів. Збереглись малюнки 9 сторіччя, на яких українці зображені в кольорових чоботах. На той час дозволити їх собі могли лише заможні чоловіки, аристократія чи козаки. Козаки особливо полюбляли червоне взуття, яке вважалося символом свободи. З часом звичка носити чоботи поширилася і на жінок. Чоботи жіночі були зазвичай червоного кольору і навіть отримали спеціальну назву, червониці. Особливе поширення вони отримали у 19 сторіччі.

Носити шкіряні чоботи могли і влітку. Їх взували, коли йшли до церкви, на гуляння, ярмарку. Зараз під час традиційного українського танку ми також бачимо дівчат у спідницях на голу ногу взутих у червоні чобітки.

Також є чудова українська традиція дарувати чоботи жіночі обраниці, щоб засвідчити серйозність намірів. Купити чоботи жіночі і подарувати їх дівчині – це освідчення і пропозиція одружитись. Тож з позиції традицій романтичніше подарувати коханій чобітки, а не кільце с діамантом.

В "Luca Maison" можна купити брендові чоботи жіночі, які стануть чудовим подарунком собі чи важливій для вас людині. В інтернет-магазині широкий вибір класичних моделей. Велика перевага класичних чоботів в тому, що вони підходять для будь-яких випадків, легко поєднуються з різноманітним одягом і чудово виглядають, хоч на худенькій дівчині, хоч на жінці, яка має пишні форми. На відміну від ботильйонів чоботи не «ріжуть» ноги, і яку б модель ви не купили, вони будуть гарно виглядати на ніжках.

Деякі жінки вважають, що класика нудна і нецікава. Дизайнери "Luca Maison" довели зворотне. Наші класичні моделі мають цікаві деталі, які роблять їх унікальними. Можна купити брендові чоботи жіночі з оригінальним каблуком (незвичної форми чи кольоровим), мінімалістичним декором і нестандартних для класики кольорів. Всі базові моделі виглядають елегантно, мають стійкий каблук чи зручну підошву, щоб жіночі ніжки не втомились за цілий день навантажень.

В "Luca Maison" є можливість купити шкіряні чоботи жіночі і замшеві. Ми робимо ставку на натуральні матеріали, які дозволяють ногам «дихати». Саме ці матеріали впродовж століть вважаються найкращими для чоботів, і ми з цим згодні. Ми не виробляємо чоботи зі штучної шкіри. Адже хочемо пропонувати клієнтам найкраще взуття із найкращих матеріалів.

Співробітники "Luca Maison" роблять все можливе, щоб ви могли купити шкіряні чоботи жіночі, які відрізняються бездоганною якістю. Чоботи "Luca Maison" вироблені з найніжнішої телячої шкіри, мають стійку до холодів каучукову підошву, ідеально рівні шви, якісну флісову підкладку, натуральну шкіряну чи хутряну устілку, надійну застібку. Кожен етап виробництва контролюється, тож в магазинах бренду можна побачити тільки бездоганну продукцію.

Якщо ви хочете купити чоботи жіночі в нашому інтернет-магазині, але боїтеся не вгадати з розміром, зателефонуйте менеджерам за телефонами на сайті. Вони допоможуть дізнатись точні мірки, підкажуть додаткову інформацію про конкретну модель взуття, можуть обміряти її, надіслати додаткові фото.